KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656109
nr 1365 6109
Georg Lagerstedt
(1892-1982), Sverige
Oljemålning, Stonehenge. Signerad Lagerstedt -55. Olja på duk, 45x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:30:02
7/12 18:07:35
Georg Lagerstedt
Läs mer om Georg Lagerstedt